Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lozov nasad so povrsina od 1300m2 vo Kavadarci

8 000 ЕУР

Се продава од: Стојан Пендев 11 септ. 16:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кавадарци
Се продава лозов насад со површина од 13декари од кои: 6 декари се карадинал, а 6 декари се афусали.
Насадот е под систем за наводнување капка по капка.
Стојан Пендев
075-815-556
Кон почеток