Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva kaj Markova stapalo

0 МКД

Се продава од: vera Вчера 11:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Se prodava niva 4,5 dekara cista i orena do voda e
Cena po dogovor

Samo seriozni mozat se javat na ovaj broj
Кон почеток