Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Niva kaj Markovo stapalo

0 МКД

Се продава од: vera 30 ноем. 11:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Se prodava niva 4,5 dekara cista i orena do voda e
Cena po dogovor

Samo seriozni mozat se javat na ovaj broj
vera
 
075777523
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации