Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva

Се продава од: НАДА 14 фев. 12:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава нива од 5декари со пристап до вода.
Нивата се наоѓа во близина на градот, накај патот за тиквешкото езеро. Цена по договор.
НАДА
078/222-050
Leaflet
Кон почеток