Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ovostarnik so Praski

0 ЕУР

Се продава од: tose Вчера 02:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Кавадарци
Se prodava ovostarnik so praski 23 dekara sesta godina na rod i sistem kapka po kapka voda ima vo sekoj moment za navodnuvanje praskite se naogaat vo ribarci kavadarci ... BARAJTE me na ovoj broj 070974518 ...
Кон почеток