Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac na Tikvesko ezero

0 МКД

Се продава од: Borce 26 окт. 09:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кавадарци
Se prodava plac na tikvesko ezero na odlicna lokacija. Pogodno za se. So odlicen pogled kon celo tikvesko ezero. Do samiot plac ima pat.
Leaflet
Кон почеток