Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 500m2 vo Kavadarci

Се продава од: milan 04 фев. 18:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кавадарци
se prodava plac sproti novata bolnica.Cena po dogovor
Кон почеток