Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Kavadarci

120 ЕУР

Се продава од: evica 04 фев. 15:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
се продава плац во центарот на градот со површина од 273 м2 .Земјиштето е приватизирано, урбанизирано и веднаш спремно за градење.На плацот се наоѓа стара куќа. 120 евра за 1 м2.
Се продават и 2 плаца во м.в.Бели камења,со повшина од 370 м2 и 359 м2. цена 30 е за 1 м2 цената не е фиксна.моб 070 218 799.
Кон почеток