Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC VO KAVADARCI

8 500 ЕУР

Се продава од: ZARABOTUVAJ OD DOMA 26 окт. 17:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Se prodava plac 500 m2 od gradskiot bazen nagore , ima prikazano patokaz na slikite kade se naogja placot.

078 280 851
ZARABOTUVAJ OD DOMA
078280851
Leaflet
Кон почеток