Објавени: ноем. 21 2022 03:38

Prodazba na zemjiste vo Vatasa vednash do shtalata

Објавени: ноем. 21 03:38
Прегледи: 123
Prodazba na mesto od 1000m2 vo Vatasa pred pocetokot na peshackata pateka vednas do samata stala patot e asvaltiran do samoto mesto. Ima voda , struja poveke informacii na 070 324 132
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации