Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Suma od 7700m2 vo Kavadarci

2 500 ЕУР

Се продава од: xx 30 ноем. 10:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кавадарци
Се продава шума со можност за берење на дрва. Површина 7700м2, КП 49/7во место викано Раковец на Витачево ,кај ергелата на Доне Попов.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации