Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Tri dekari lozje odrina od sortata Misel

5 300 ЕУР

Се продава од: Љупчо 14 окт. 14:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Кавадарци
Се продава 3 декари лозје - одрина од сортата Мишел, 6 година на род, со систем за наводнување капка по капка, груб филтер, фин филтер и дозер за дозирање на растворливи ѓубрива, во одлична состојба, без изгинати прачки.
Се наоѓа во месноста „Умата'' на 800 метри од асвалтот кај ''Лентата'' на патот за с.Ресава
Љупчо
071/721-155
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации