Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Urbaniziran industriski plac

Се продава од: ИНДУСТРИСКИ УРБАНИЗИРАН ПЛАЦ 12 фев. 16:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Адреса
Површина
Локација
Кавадарци
УРБАНИЗИРАН ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ НАМЕНЕТ:
г2,г3,г4 НЕЗАГАДУВАЧКА ИНДУСТРИЈА
-МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР
-СЕРВИСИ
-СТОВАРИШТА.....
ПЛАЦОТ СЕ НАОЃА ОДМА ДО АС МАШИНИ ИНДУСТРИСКА ЗОНА МАРЕНА
ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
ИНДУСТРИСКИ УРБАНИЗИРАН ПЛАЦ
078800112
Кон почеток