Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ATRAKTIVNI GRADEZNI PLACEVI

100 000 ЕУР

Се продава од: aleksandra 10 јан. 22:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
PRODAVAM DVA GRADEZNI PLACA.7000M2 I 5000M2,NA SAMIOT PAT 2KM POSLE ROSOMAN PREMA PRILEP.RAMNI SE SO PATOT I SE EDEN SPROTI DRUG(SAMIOT GLAVEN PAT GI DELI)IMA VODA,I SE STO E POTREBNO ZA IZGRADBA NA BILO KAKOV OBJEKT,CELOKUPNATA POVRSINA NA PLACEVITE E GRADEZNA,ZA PODETALNI INFO POBARAJTE NE NA TELEFON I CENATA E PO DOGOVOR.
aleksandra
075399466
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации