Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ovostarnik so praski

Се продава од: Љупчо 08 авг. 16:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
За живеалиштето
Се продава овоштарник со праски во Росоман со површина од 2200 метри квадратни. Насадот е стар 7 години. цена по договор.
Љупчо
071 721 155
Leaflet
Кон почеток