Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ovostarnik so praski

Се продава од: Љупчо 08 авг. 16:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава овоштарник со праски во Росоман со површина од 2200 m2, Насадот е стар 7 години. Цена по договор.
Љупчо
071 721 155
Кон почеток