Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plantaza so sestgodisni drvja Paulownia

2 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KASTEL NEDVIZNOSTI 14 окт. 11:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

516 Огласи во продавницата

NOV PRAZEN CETVOROSOBEN STAN VO KARPOS 4 230 ЕУР
ODLICNI STANOVI VO RADISANI 0 МКД
ODLICNO OPREMEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 370 ЕУР
A2 MARKICA  OPSTINA  ILINDEN 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
-Se prodavaat 28.000 m2 zemja po cena od 2 evra/m2 na koja se posadeni
drvja Paulovnija Elongata.
- Zemjata e ogradena so betonski stolbovi i pletena
zica.
-Drvata imaat 6 godini i sistem kapka po kapka za
navodnuvanje.
-Cist imoten list
-Bez agenciska provizija
KASTEL NEDVIZNOSTI
075276444
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

516 Огласи во продавницата
TROSOBEN STAN VO KAPISTEC PO POVOLNA CENA 900 ЕУР
DUKAN VO CENTAR 60m2 90 000 ЕУР
ODLICNO OPREMEN TROSOBEN STAN VO CENTAR 0 МКД
NOV PRAZEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации