Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva 4604m2 vo Kicevo

0 ЕУР

Се продава од: Zivka 08 дек. 17:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se prodava niva vo atarot na selo Drugovo - palatista od 4604 m2 so "KP 816" moze I polovina
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации