Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

4 Placa za gradba na 100 metra od Gradska Bolnica

Се продава од: Nikola 14 јан. 13:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Површина
Локација
Кичево
Se prodavaat 4 placa so vkupna povrsina od 1900m2 so moznost za gradba . Placovite se na 100 metra od noviot bolnicki centar vo kicevo .
Leaflet
Кон почеток