Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Nivi vo selo Srbjani i Kladnik ITNO

0 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 03 авг. 19:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Кичево
Se prodava niva vo selo Srbjani so izlez na pat i povrsina 1840 kvadrati. Lokacijata e kako na mapata.

Nivi KO Kladnik na glavniot pat so vkupna povrsina od 4424 kvadrati moze i delovi.

Moze i zamena za kola so moja ili vasa doplata. Se prodavaat oddelno ili zaedno.

Aleksandar
070/317-414
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации