Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 14 2022 10:31

Plac kaj socijalnata zgrada Drugovo

Објавени: ноем. 14 10:31
Прегледи: 749
Se prodava plac kaj socijalnata zgrada vo Drugovo so povrsina od 418m2 so markica za gradba.

Povekje informacii na tel 070-318-320 Vladko
Agencija za nedviznosti Okey-Kicevo
Опис на линк

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
Посети ја страната на нашата продавница

Bulevar Osloboduvanje 27/1-2

070318320

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации