Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 14 2022 10:27

Plac na asvalten pat za s. Osoj

ЕУР

Објавени: ноем. 14 10:27
Прегледи: 453
Se prodava plac so povrsina od 1000 m2 na asvalten pat za s. Osoj, pred seloto. Do placot ima sprovedena voda i struja. Cena 29 eur m2. Povekje informacii na 070318320 Vladko. Опис на линк

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
Посети ја страната на нашата продавница

Bulevar Osloboduvanje 27/1-2

070318320

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации