Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 14 2022 10:30

Plac na glavniot pat za Rastani

ЕУР

Објавени: ноем. 14 10:30
Прегледи: 519
Se prodava plac so povrsina od 725 m2 na glavniot pat za Rastani, do placot ima struja, voda i asvalt.Cena po dogovor. Povekje informacii 070318320 Vlatko. Опис на линк

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
Посети ја страната на нашата продавница

Bulevar Osloboduvanje 27/1-2

070318320

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации