Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 24 2022 11:35

Plac na magistrala vlez Dobrenoec

ЕУР

Објавени: ноем. 24 11:35
Прегледи: 315
Se prodava plac so povrsina od 1400 m2, na sam vlez za s. Dobrenoec, na magistralen pat, vednas do Atva Residence. Cena po dogovor. Povekje informacii na 070318320 Vlatko. Опис на линк

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
Посети ја страната на нашата продавница

Bulevar Osloboduvanje 27/1-2

070318320

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации