Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac na patot za Krusino

1 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY 08 авг. 07:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Кичево
Se prodava plac na patot za Krusino,so povrsina od 1000m2, plateni komunali za deloven prostor + sprat i potkrovje. So moznost za gradba na uste eden sprat.
Kontakt Vlatko: 070 318 320
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
070 318 320
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
STANOVI VO IZGRADBA -
Placovi vo centar Kicevo 1 ЕУР
Kuka nad Zeleznicka stanica -
PLAC NA MAGISTRALEN PAT 53 ЕУР
Кон почеток