Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 1112m2 na magistalen pat

Се продава од: Nikola 09 јан. 19:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Површина
Локација
Кичево
Placot se naoga na izlez od Kicevo za Ohrid
Placot ima izlez na magistralniot pat I stariot pat za Drugovo, pogoden za sekakov vid na gradba
Кон почеток