Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 24 2022 11:43

Placevi vo gradezna zona Karbunica do Nora Ranc

Објавени: ноем. 24 11:43
Прегледи: 413
se prodavaat nivi na poveke lokacii od kicevo do staroec ,ima na asvalt i vo gradezni zoni so cisti imotni listovi i so ubavi ceni Опис на линк

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
Посети ја страната на нашата продавница

Bulevar Osloboduvanje 27/1-2

070318320

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации