Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Placevi za kuki vo Kicevo

35 ЕУР

Се продава од: Љупчо 15 септ. 21:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
Продавам 4 плацеви секој по 444,25м² урбанизирани со маркици во ДУП, за градба на куќи во месност Горица-Ивани Дол, после Макпетрол/Станица за Техн. преглед, десно нагоре, во делот кај новите градби. Види приложена Гугл мапа.
Цена за сите 4 плаца, по договор.
Љупчо
070/245357
Кон почеток