Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TRI PLACA DO GRADSKA BOLNICA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: KEMAL 17 окт. 16:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

KEMAL

70 Огласи во продавницата

KUKA SO DUKAN VO KICEVO 0 МКД
KUKA OD 871M2 SO USTE DVA PLACA 0 МКД
KUKA DO OPSTINA KICEVO OD 525m2 136 500 ЕУР
KUQA SO DELOVEN PROSTOR -AUTO SERVIS 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Кичево
SE PRODAVAAT TRI PLACA OD 1200 m2 DO GRADSKA BOLNICA VO KICEVO SO MARKICI ZA GRADBA NA KUKI , PLLACEVITE IMAAT SOPSTVEN PAT , STRUJA VODA I KANALIZACIJA ,CENATA E MNOGU POVOLNA .Inf: 072524206 viber 070782844.SHITEN TRE PLACE ME 1200m2 NE AFERSIJ TE SPITALIT TE QYTETI TE KERCOVES. PLACET POSEDOJN MARKICA PER NDERTIM TE SHTEPIVE , ME UJE ,RRYM,KANALIZIM DHE RRUG PRIVATE. Inf 072524206 Viber 070782844

KEMAL

70 Огласи во продавницата
STAN NOVA GRADBA OD VO KICEVO 570 ЕУР
STAN VO STROG CENTAR 600 ЕУР
KUKA POZADI OPSTINA VO KICEVO 80 000 ЕУР
KUKA VO CENTAR 83 000 ЕУР
Кон почеток