Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva+vikendica vo Kocani

0 МКД

Се продава од: Ivan 09 мар. 20:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кочани
Se prodava bavca od 4 dekari vo naselba vikana Madzirski nivi (blizu poranesen Magro). Nivata e zasadena so lozje i ovostarnik. Ima i vikendicka, pompa za voda za pienje, sistem za navodnuvanje i struja.
Dokumenti za legalizacija.
Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации