Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Nivi vo Kocani

0 ЕУР

Се продава од: Ружа Вчера 19:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат оризни ниви во
1. Сув Брест со површина 2063 м2
2. Кашиево со површина 5267 м2
3. Бел Камен со површина 1183 м2

*Цена по договор
Ружа
078246399
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации