Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nivi vo Kocansko

0 ЕУР

Се продава од: Teodor 05 септ. 10:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Се продават ниви во Кочанско поле во следните атари:
Босевица -1.180 м2
Трница 2.750 м2
Трнчевица -1.850
Балиново - 1.850
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации