Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 430m2 vo Kocani

7 700 ЕУР

10 000 ЕУР

Се продава од: Александар 03 дек. 21:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Површина
Локација
Кочани
Се продава плац од 430 м2 без платени комуналии за градба во населба Драчевик на првата улица лево кога се оди од дисконтот Осоговка нагоре кон населбата.Плацот е приватизиран.Плацот е со отворен поглед кон целиот град,односно нема плацови спроти него од левата страна на улицата.
Александар
078-273-303
Leaflet
Кон почеток