Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

СТАНБЕН И ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ

0 ЕУР

Се продава од: Zoran 15 септ. 18:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
СТАНБЕН И ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ..... Плацот се наоѓа на западната страна од хотелот Шагал-Виница со вкупна површина од 6000 m2 на кои се наоѓа поставено хала во почетна фаза на изградба од 600 m2. Плацот има ГУП и ДУП, со комплет урбанистичка документација-план и локациски услови за две хали од 600 m2 до одобрение за градба. Има сопствена струја со саат. Планот за халата е на 2 спрата по 600 m2 од кои на горниот спрат 200 m2 за станбен дел. Цена по договор.
Моб. Тел. .....078372903..... Зоранчо
Leaflet
Кон почеток