Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikendica i niva od 4000m2 vo Kocani

0 МКД

Се продава од: Ivan 31 јул. 19:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кочани
Se prodava bavca od 4 dekari vo naselbata vikana Madzirski nivi (blizu poranesen Magro). Nivata e zasadena so lozje i ovostarnik. Ima i vikendica, pompa za voda za pienje, sistem za navodnuvanje i struja.
Dokumenti za legalizacija.
Cena po dogovor.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации