Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKEN PLAC VO ZRNOVCI

0 МКД

Се продава од: Nikola 19 мај 12:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
SE PRODAVA KUKEN PLAC.O.ZRNOVCI.MESTO VIKANO GUMINJA.KOLE.KARETO.ZRNOVCI.CENA PO DOGOVOR.1000m2
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации