Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Барам сечачи за сечење букова шума

0 МКД

Се продава од: Павле 26 јул. 13:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
За живеалиштето
Локација
Кратово
Барам сечачи за сечење букова шума на Осоговските планини,во Кратовско,на оддалеченост 16 км од Кратово.Се оди по шумски асфалтен пат
Телефон 078385173
Павле
Leaflet
Кон почеток