Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Барам сечачи за сечење букова шума

0 МКД

Се продава од: ххх 19 септ. 14:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Барам сечачи за сечење букова шума на Осоговските планини ,во Кратовско на оддалеченост 16 км од Кратово.Се оди по шумски асфалтен пат
тел: 078385173
ххх
Leaflet
Кон почеток