Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva vo Kratovo

5 500 ЕУР

Се продава од: ...... 05 фев. 18:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Површина
Локација
Кратово
Se prodava niva so voda i so objekt
Leaflet
Кон почеток