Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac so suma vo s.Nezilovo

0 МКД

Се продава од: Радмила Стојкова Китанова 05 мај 09:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кратово
Се издава за сеча на дрва шума -бука ,во м.в. Бреза с.Нежилово, општина Кратово. Имотно правни односи се целосно решени. По можност бараме сечата да се организира , од средување документација до продажба на дрва, а на сопствениците би им се исплатил одреден процент по договор. Останува отворена можноста и за целосна продажба на имотот. Цена по договор.
Радмила Стојкова Китанова
071211487
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации