Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac za kuka vo Carina maala

7 500 ЕУР

Се продава од: Dragi 09 септ. 14:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кратово
Плацот е на адреса: ул.Царка Андреевска бб-Кратово-Царина маала
Плацот има пристап од две страни,со асвалтирани улици,платени комуналии,со дозвола за градба,приклучок за струја.

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации