Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Placovi vo Kratovo

6 000 ЕУР

Се продава од: Ковиљка 08 јан. 11:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кратово
Продавам две плацови во Кратовско, едниот 2.700 м2, а другиот 3.300 м2. Може одделно да се купат. Цената е по 1 евро од 1 м2. Чисто со документи (има елаборати за секој плац).
Заинтересирани да се јават на 078/531-742
Ковиљка
078531742
Leaflet
Кон почеток