Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам шума,плодна земја,пасиште,ливада

0 МКД

Се продава од: Павле 26 јул. 12:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Продавам земјоделски имот на Осоговските планини,во Кратовско,село Нежилово,излетничко место Лисец,на оддалеченост 16 км од Кратово,има шумски асфалтен пат и тоа:
- стара букова шума 72500 м2 (7,5 хектари)
- плодна земја 10000 м2 (1 хектар)
- ливада 6000 м2 ( 6 декари)
- пасиште 15500 м2 ( 1,5 хектар)
Цена по договор
Телефон 078 385173
Павле
Leaflet
Кон почеток