Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

продавам земјоделски имот

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ххх 19 септ. 14:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
За живеалиштето
Локација
Кратово
Продавам земјоделски имот на Осоговските планини,во Кратовско,село Нежилово,излетничко место Лисец,на оддалеченост 16 км од Кратово,има шумски асфалтен пат и тоа:
- стара букова шума 72500 м2( 7,5 хектари)
- плодна земја 10000 м2 (1 хектар)
- ливада 6000 м2 (6 декари)
- пасиште 15500 м2(1,5 хектари)
Цена по договор
тел.за контакт 078385173
ххх
Leaflet
Кон почеток