Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Prodavam zemjodelski imot

0 ЕУР

Се продава од: Pavle 07 авг. 15:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Продавам земјоделски имот на Осоговските планини, во Кратовско, село Нежилово,излетничко место Лисец, на оддалеченост 16 км од Кратово, има шумски асфалтен пат, и тоа:
- стара букова шума 72500 м2 (7,5 хектари)
- плодна земја 10000 м2(1 хектар)
- ливада 6000 м2 (6 декари)
- пасиште 15500 м2 (1,5 хектар)
Цена по договор
Тел. 078385173
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации