Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodavaat bikovi simentalci prva klasa

0 МКД

Се продава од: Dule jovanovski 08 јун. 11:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Se prodavaat 12 bika simentalci od 450 do 900 kila imam koj e zainteresiran neka se javi.
Dule jovanovski
070 855 655
Leaflet
Кон почеток