Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodavaat nivi vo kratovo

0 ЕУР

Се продава од: Koviljka Todorovska 27 окт. 18:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Se prodavaat 2 parceli ednata vo Tumlatik (Kratovo) 2780 m2 cena 2.000e.
a drugata Vise Gumno 3300m2 cena 2.500e

za kontakt 078 531 742
Koviljka Todorovska
078 531 742
Leaflet
Кон почеток