Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Zemjodelski imot vo s.Nezilovo Kratovsko

0 МКД

Се продава од: Pavle 05 мај 14:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Продавам земјоделски имот на Осоговските планини, во Кратовско, село Нежилово, излетничко место Лисец, на одалеченост 16 км од Кратово, има шумски асфалтен пат, и тоа:
- Стара букова шума 72 500 м² (7,5 хектари)
- Плодна земја 10 000 м² (1 хектар)
- Ливада 6000 м² (6 декари)
- Пасиште 15 500 м² (1,5 хектар)

Цена по договор.

Тел. 078 385 173
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации