Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zemjodelski imot

0 МКД

Се продава од: Павле 27 ноем. 12:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Локација
Кратово
Продавам земјоделски имот на Осоговските планини во Кратово,Нежилово,излетничко место Лисец ,на оддалеченост 16 км од Кратово ,има шумски асфалтен пат и тоа
- стара букова шума 72500 м2 (7,5 хектари)
- плодна земја 10000 м2 ( 1 хектар)
- ливада 6000 м2 (6 декари)
- пасиште 15500 м2 ( 1,5 хектар)
Цена по договор
Телефон за контакт 078385173
Павле
Leaflet
Кон почеток