Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava niva vo kriva palanka

9 000 ЕУР

Се продава од: Olivera 01 авг. 17:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se prodava niva od 3000 metri kvadratni vo selo konopnica
Olivera
078375814
Leaflet
Кон почеток